Možná právě teď nutně potřebujete peníze. A možná právě teď ještě navíc máte zrovna záznam v registru, ať už v nebankovním anebo bankovním, který se vám ze všeho nejméně hodí. Takže jste se ocitli v situaci, kdy si s velkou pravděpodobností myslíte, že i když peníze hodně potřebujete, tak nemáte na žádnou půjčku nárok.
Omyl! Tak to vůbec není, taková zastaralá a nevstřícná pravidla platí jen v klasických bankovních domech, ovšem v nebankovní společnosti je to celé jinak V nebankovní společnosti můžete získat skvělou hypotéku bez registru, i když máte záznam v registru.
panáček na penězích.jpg
O co konkrétně jde?
Konkrétně jde o to, že zde můžete požádat o peníze i v situaci, kdy máte záznam v registru, ať už bankovním či v nebankovním, na tom nezáleží.
Proč tomu tak je?
Nebankovní společnost je zkrátka jiná, nesmíme na ni pohlížet jako na klasickou banku, platí zde jiná pravidla, která jsou k lidem a k jejich běžnému životu a potřebám, které z něho vyplývají, mnohem vstřícnější. V nebankovní společnosti tak vždy najdete jen ty nejvýhodnější půjčky ušité na míru běžnému životu běžných lidí.
papírové jednodolarovky.jpg
Vyplatí se to?
Jistě, že se vám taková půjčka vyplatí! Vlastně ten jediný rozdíl je v tom, že oproti klasické půjčce zde budete mít o něco vyšší úrok, který budete muset splácet. To je zkrátka daní za to, že nebankovní společnost nese kvůli záznamu v registru také vyšší riziko toho, že své peníze nezíská zpátky. Ovšem jakmile bude váš záznam v registru smazán, můžete požádat o snížení úroku na klasickou míru a svou půjčku můžete klidně refinancovat s pomocí běžné bankovní půjčky.
Co si můžu za takovou půjčku pořídit?
Pořídit si můžete přesně to, co potřebujete. Jedná se o formu oblíbené bezúčelové americké hypotéky, což znamená, že se za tuto půjčku musíte zaručit nemovitostí, a to je vše, co musíte udělat, žádné další závazky zde neexistují.