Díváte se na nepříliš atraktivní ženu, nevýraznou, plných tvarů, ve kterých se ztrácí ženské křivky. Ničím Vás nepřitahuje, ale jste si opravdu blízcí. Je to Vaše dlouholetá kamarádka, se kterou si dokonale rozumíte. Vídáte se často, diskutujete, smějete se, vzájemně si důvěřujete. Idylka. Občas Vám hlavou proletí myšlenka, možná chtíč, který se okamžitě ztrácí v křehkém kouzlu přátelství. Jste vnímavý a citlivý muž, víte, že každá žena je fyzicky přitažlivá. Pouze je někdy těžké skrytý půvab najít, ale každá něžná duše ho nosí – pod nevhodně zvolenou blůzou, nevkusnou sukní, obranými gesty nebo povadlým úsměvem. Je tam schován a čeká na pošetilého dobrodruha, který tu podmanivou krásu nenásilně obnaží.
kudrnatá žena

Nasládlý parfém

Naprosto přesně si pamatujete, kdy se Vám poprvé začaly vtírat do hlavy nestoudné myšlenky. Tu kouzelnou chvíli máte stále před očima. Jako již několikrát se scházíte v jejím malém bytě. Jenomže tentokrát je něco jinak, nevíte přesně co se děje, ale něco Vás nepochopitelně dráždí. Zrovna přišla od kadeřníka, má na sobě přiléhavé šaty, docela ji to sluší. Uvědomujete si, že Vás irituje její lehká vyzývavost. Proč nemá vytahaný svetr, staré pantofle a ležérní účes? Je decentně namalovaná a opravdu sexy.
hidžáb šátek
To slovo Vámi projíždí jako břitva. Sexy opakujete si, co to znamená? Vždyť je to kamarádka a není vůbec přitažlivá! Máte chuť odejít, bojíte se, ale náhle se to stane. Ohýbá se a Vy zahlédnete její mocná ňadra pevně sevřená v černé krajkové podprsence. Je tak blízko, že cítíte její nevtíravý, nasládlý parfém. Letmý pohled, ten naprosto banální okamžik ve Vás roznítil spalující žár chtíče a Vám je zcela jasné, že už to nikdy nebude jako dřív.

Vlnící se ženský klín

Od té doby se marně bráníte oplzlým představám. Neochvějně si namlouváte, že jste pouze přátelé, vždyť je tak tuctová a nepříjemně fádní! Pravda je taková, že se díváte na atraktivní ženu, výrazných sexuálních proporcí, které zdůrazňují její ladné křivky. Hluboce Vás přitahuje a jste si opravdu blízcí. Byla to Vaše dlouholetá kamarádka, se kterou si dokonale rozumíte. Vídáte se často, diskutujete, smějete se, vzájemně si důvěřujete. Idylka. Neustále vám hlavou koluje myšlenka na nespoutaný sex. Jste vnímavý a citlivý muž, víte, že každá žena je fyzicky přitažlivá. Pouze je někdy těžké skrytý půvab najít, ale každá něžná duše ho nosí.
A Vy, pošetilý dobrodruh ve vlnícím se ženském klínu, jste její půvab právě našel.